Zdají se vám často sny o expříteli/přítelkyni či o kamarádech? Prozradíme vám, co to znamená!

cuncon / Pixabay

I vám se už někdy zdálo o vašem bývalém? Naše podvědomí nám přes sny dává vysvětlení, které stojí za naši pozornost. Nahlédněte spolu s námi do našeho miniaturního snáře.

Reklama

Bývalý přítel, tchýně či matka. I tyto postavy se nám mohou “infiltrovat” do snů. Na bývalého či bývalou bychom nejraději zapomněli, ale i tak vyplave na povrch ve formě (ne) příjemného snu. Má nám ten sen něco říct? Určitě ano. Některé věci přes den zatlačily do pozadí, ale ve snu se přetrhnou všechny hráze, které jsme si vystavěli. V reálném životě se stává, že na mnoho věcí chceme často zapomenout. Tím potlačíme vzpomínky nebo se pokusíme na něco / někoho zapomenout, například právě na expřítele a přítelkyni. Ve snech se asi všechny naše potlačené věci dostávají z našeho podvědomí na povrch. A dostávají reálné obrysy.

Co znamená, když se vám o určité osobě sní?

Otec

Pokud se vám sní o vašem otci nebo se objevuje ve vašich snech, znamená to, že od vás žádá samostatnost a sebedůvěru. Většinou to znamená, že se vám snaží říct, abyste spoléhali sami na sebe a na své schopnosti.

Matka

Pokud se vám sní o vaší mámě, ve většině případů to znamená, že máte potřebu se o někoho starat. Stejně jako se naše matky musely starat o nás, když jsme byli ještě děti. Starat se můžete o kohokoliv, o psa, kočku, nebo to může také znamenat skrytou touhu po dítěti.

Oba rodiče

Pokud se ve vašem snu objeví oba rodiče, je to pozitivní znamení. Rodiče a jejich vztah by měl představovat sílu lásky a pohody. Pokud někoho máte a sní se vám o rodičích, znamená to, že i vy budete mít silný vztah.

Partner – milenec 

Pokud máte krizi a váš vztah nefunguje tak, jak si představujete, přítelovo objevení ve vašem snu znamená, že je nutné začít řešit konflikty, které mezi sebou máte. To nejhorší, co můžete udělat, je jejich řešení odkládat.

Ex přítel / přítelkyně 

Pokud se ve vašich snech objeví váš ex, má to jen jediný důvod. Znamená to, že svůj bývalý vztah nemáte ještě uzavřen. Váš / vaše ex zjevně ano, ale vy jste se s tím ještě nesmířili. Vyrovnat se s rozchodem může být sice obtížné, ale jakmile to uděláte, sny o ex skončí.

Přátelé

Pokud se vám sní o přátelích, znamená to, že vám prostě chybí. Možná se cítíte osaměle, možná vám chybí přátelé. Takové sny mohou znamenat i to, že chcete poznat nové lidi a navázat s nimi přátelství.

Nepřátelé 

Nepřítel ve vašem snu znamená strach. Strach z dané osoby, kterou nemáte rádi. Jak se říká, z boje by se nemělo utíkat a pokud máte strach, postavte se mu! Pokud bude možnost, zkuste si se svým nepřítelem promluvit, protože často se stává, že nepřátelství, které by mělo trvat celý život, vzniklo jen díky nedorozumění.

Reklama