Test osobnosti! 6 cest a jedna volba, která odhalí skutečné touhy vašeho podvědomí.

Po čem toužím? Co v životě potřebuji? Odpovědi na tyto otázky prakticky vyřeší většinu složitých situací v životě. Avšak pozor, i když se to možná nezdá, ne vždy je na nich snadné odpovědět. Po čase totiž nevíme, co nám v životě skutečně chybí, netušíme, proč jsme nešťastní a často pochybujeme zda to, čemu věnujeme veškerou svou energii, vůbec chceme. 

Reklama

Přitom řešení je tak jednoduché – musíme jen poznat sami sebe.

Připravili jsme pro vás osobnostní test, který vám spolehlivě určí tu správnou životní cestu. Princip testu je jednoduchý: V lese máte šest velmi odlišných cest. Ta, která vás nejvíce láká, nejenže odhaluje podrobnosti o vašem podvědomí, ale určí vám i ten nejlepší životní směr.

Cesta číslo 1

Máte křehkou zmatenou dušičku a jemnou povahu. Kvetoucí cesta znamená, že v životě nikam nespěcháte. Patříte mezi lidi, kteří se umí zastavit a “přivonět k růžím”. Umíte ocenit i zdánlivě malé a bezvýznamné krásy svého života, ctít tradice a umíte se poučit z minulosti. Ačkoli potřebujete bezpečnost a jistotu, někdy byste měli přijmout i změnu. Vystupte ze své komfortní zóny a uvidíte, jak nádherně rozkvetete.

Cesta číslo 2

Kamenná cesta je typická pro silnou osobnost, která si vychutnává nová dobrodružství, nové pocity a nové zkušenosti. Radujete se z každé výzvy, nebojíte se bojovat za svůj cíl. Čestnost a přímost je pro vás nadevše. Jste věrný člověk a nikdy byste nezradili přítele. Vaše odvaha je zdrojem energie pro lidi ve vašem okolí. Občas byste mohli ale projevit i svou citlivější stránku. Budete mnohem spokojenější.

Cesta číslo 3

Výběr divoké cesty znamená, že jste introvertní, putující duše. Vaše tichá energie je uklidňující síla a vaše zvědavost je osvěžující, ačkoli některé lidi to děsí. Rádi meditujete, nasáváte atmosféru, přemýšlíte o hlubokých otázkách. Ptáte se a hledáte odpovědi. Občas sejdete z cesty, avšak to nevadí. Zatímco se někteří lidé obávají ticha a neznámého, vy se v něm vyžíváte. Život je pro vás velkým dobrodružstvím. Ale cesta na konci zmizí a nemůžete vidět, kam směřuje. Je čas si některé věci ujasnit a dát životu jasný směr.

Cesta číslo 4

Jste rozmarná duše se silným smyslem pro humor, přitahována ke všemu magickému a váš život je plný barev. Jste vášnivý, nezkrotný člověk a máte sklony věci dramatizovat. Váš energický duch je pro mnohé inspirativní. Když si vyberete cestu s klenbou, znamená to, že hledíte nahoru, ne směrem, kterým kráčíte. Bojíte se čelit překážkám na cestě, nechce se vám přemýšlet o komplikacích, které se k vám blíží. Měli byste najít odvahu dívat se dopředu. Najděte sílu překonat úskalí vaší životní cesty. Situace nikdy není tak špatná, abyste před ní zavírali oči.

Cesta číslo 5 

Jste pokorný, upřímný a je těžké se s vámi rozhádat. Umíte rychle odpustit, zapomenout a ještě rychleji se usmívat. Výběr podzimní cesty ukazuje, že prožíváte přechodné období. Není ani léto, ani zima a zdánlivě neprobíhají žádné změny. Ty ale visí ve vzduchu a brzy vám obrátí svět vzhůru nohama, samozřejmě v pozitivním smyslu. Máte před sebou prudké zatáčky, ale jste vyrovnaná osoba, která je dokáže zvládnout.

Cesta číslo 6 

Jste tichý, přemýšlivý a už ze zásady své city skrýváte. Dáváte přednost samotě, i když dobrou společností nikdy nepohrdnete. Jste empatický, plný soucitu a vyzařuje z vás čistá upřímnost. Výběrem temné cesty dokazujete, že nepotřebujete ochranu, že si umíte svou válku vybojovat sám. Jste zvyklý cestovat sám a líbí se vám to. Milujete tmu a vlastně ani netoužíte po světle. To ale na vás čeká na konci cesty. Nebojte se. Vaše oči se přizpůsobí změně a ve světle najdete nečekanou krásu.

Reklama