5 typů chlapů, které si raději za manžela neberte.

Pexels / Pixabay

Láska bývá občas slepá a často nemá hranice, ale pokud se zde máme bavit o manželství, je potřeba před uzavřením svazku manželského otevřít oči a použít rozum. Manželství je obrovská věc a pokud se rozhodnete do manželství vstoupit, je potřeba si být stoprocentně jistí. Ženy s tímto často mívají problém, což nemyslíme vůbec špatně. Chceme pouze říct, že některé ženy, ačkoliv vidí u svého přítele chyby, věříte tomu, že se jednou změní a bude tím nejlepším přítelem na světě. Snad ale nemusíme dodávat, že často jde o naivní myšlenku, která se většinou v realitu nepromění. Pokud jste zrovna v životní situaci, kdy přemýšlíte nad manželstvím nebo ho dokonce zvažujete, přečtěte si prosím tento článek do konce. Je o 5 typech mužů, které byste si rozhodně brát neměla.

Reklama

Závislák 

Závislost je v lásce obrovskou překážkou.
Věřte nebo ne, závislost má vždy navrch a ačkoliv je láska sebevětší, na závislost jednoduše často nestačí. Pokud je muž závislý, jako první si svou závislost musí uvědomit. Může jít o jakoukoliv závislost. Nemusí být závislý na vás, ale například na alkoholu, drogách, práci, gamblerství a podobně. Pokud skutečně závislý je, musí si nejdřív svůj problém uvědomit a následně ho začít řešit. Závislost je často doprovázena ošklivými věcmi, jako jsou lži, násilí, finanční nestabilita a tak dále. S takovým člověkem se vztah a rodina buduje skutečně těžko a i když se můžete cítit dostatečně silná, postupně vás jeho závislost může dokonale zničit a udělat nešťastnou trosku.

Násilník

Tak k tomuto typu muže není ani moc co říct. Jakmile vás muž udeří, dá vám facku nebo vás jinak fyzický trýzní, nesmíte s ním za žádných okolností zůstat. V tomto problému nesmí existovat žádné ústupky, žádné naivní doufání v to, že se jednou změní. Pokud chlap vztáhne ruku na ženu, nezaslouží si její lásku a čas. S násilníkem vás čeká těžký život plný utrpení a jeho sliby, že se to už nezopakuje, bývají bohužel často jen planými sliby.

Maminčin mazánek

Nalijme si čistého vína – mezi jednu z nejtěžších věcí je “sednout” si se svou tchýní. Teď si představte, že vám nezbude nic jiného, protože váš přítel je vlastně maminčin mazánek. S takovým mužem byste do manželství nikdy jít neměla, protože ve vašem vztahu bude vždy jakýsi trojúhelník, který vám ho bude neustále stěžovat. Věřte nebo ne, v takovém vztahu bude mít jeho matka vždy navrch a nakonec vyhraje. 

Nevěrník

Tumisu / Pixabay

Nevěra je bohužel na denním pořádku v mnoha vztazích a je to opravdu smutné. Pokud se i vy objevíte ve vztahu s nevěrníkem, který vám slibuje, že už vás nikdy nepodvede, raději utečte. Ano, lidé se mění, ale v těchto věcech jen opravdu málokdy. V tomto případě platí trochu klišé pravidlo “Udělal to jednou, udělá to znovu”. Ano, je to menší klišé, ale bohužel tomu tak skutečně ve většině případů je. 

Bez respektu

Respekt, úcta, upřímnost a další patří mezi nejdůležitější věci ve vztahu. Muž by měl mít vždy ke své ženě úctu a respekt a pokud tomu tak není, je to špatné, hodně špatné. Takový muž bude mít neustále pocit, že je nad vámi, vy jste jeho majetek a on tak může dělat cokoliv, co se mu zlíbí. Urážky, shazování před kamarády, časté narážky na vaší inteligenci, hmotnost, vzhled a tak dále. Nemusíte být při těle a ani nemusíte být ošklivá, ale v jeho očích vždy budete. A proč? Protože takový muž chce cítit pocit toho, že má nad vámi moc. S takovým mužem byste neměla nikdy jít do vztahu, natož do svazku manželského.

Reklama