Nejnižší stiprétka na světě: Je malá jako batole, ale vydělává desetitisíce!

Dnes se společně podíváme na ženu, která se jmenuje Cassandra Cannata. Je jí 30 let, ale i přesto měří stejně jako malé batole. Její výška je totiž pouhých 86 cm. Od nás si Cassandra získala obrovský respekt, protože i přes to, že nevypadá jako ostatní striptérky, nenechala se odradit a pracovala tvrdě na svém snu. Cestuje po Spojených státech a vystupuje v pánských klubech. Cassandra pro Barcroft TV říká: “Cestuji po zemi a vystupuje v různých pánských klubech. Předvádím mou show, dělám akrobacii, tančím u tyče, prostě si užívám dobrodružství.”

Reklama

Cassandra trpí vzácnou nemocí

Cassandra trpí vzácnou nemocí, která se v češtině označuje jako trpasličí růst. Jak však sama tvrdí, tato “porucha” pro ní není ani sebemenší překážkou, protože i s ní dokáže žít aktivní život a dělat naprosto běžné věci. Sama si uvaří, sama vypere, vlastně umí dělat naprosto každou klasickou aktivitu, samozřejmě s mírnou úpravu kvůli své výšce. Co však její nemoc dost ovlivňuje je její zdravotní stav. Její onemocnění ovlivňuje negativně její kyčelní klouby, takže často cítí obrovskou bolest, když se pěšky absolvuje větší vzdálenosti. Ani to ji však nebrání v tom, aby dělala stojky a lezla po tyči. 

Nic ji nezastaví

Když zrovna nedělá svou práci, většinu času tráví doma se svou rodinou a svými psy. Žije se svou matkou a se svou sestrou, která má stejnou poruchu jako ona. Ačkoliv si jsou velmi blízké a to nejen kvůli tomu, že je spojuje nízký růst, jsou obě úplně jiné. Zatímco Cassandra miluje sporty a tělesné aktivity, její sestra tráví většinu času doma, čtením knih a vzděláváním se. I tak mezi sebou však mají obrovské pouto. “Moje sestra si procházela tím vším se mnou. Ona je starší, takže vše, co jsem prožívala, si ona už prožila. Když se mi ve škole smáli, šikanovali mě nebo si ze mě dělali srandu, jednoduše jsem šla za ní a ona mi se vším pomohla”, řekla Cassandra. “Zatímco ona mi pomáhala psychicky, já jsem jí pomáhala fyzicky. Moje sestra totiž trpí revmatoidní artritidou, což je jeden z důvodů, proč většinu času tráví doma.” 

A jak se Cassandra dostala ke své práci?

V podstatě omylem. Když se v 18 letech zúčastnila show Jerryho Springera, oslovila ji agentura s nabídkou, zda by nechtěla cestovat po světě do různých klubů a vydělávat peníze. Cassandra ani chvilku neváhala a rozhodla se, že na nabídku odpoví kladně.

A co si o její práci myslí ostatní?

Její rodina její práci respektuje. Lidi s podobnou nemocí ji odsuzují a tvrdí, že jim dělá špatné jméno. Cassandra se však brání tím, že dává lidem jako je ona dobrý příklad. Tím příkladem je jít si za svým snem a cílem i přes to, že ta cesta nebude jednoduchá. I přes to, že máte poruchu, u které se zdá, že nikdy nebudete moc dělat normální činnosti. Pravda je taková, že je dělat můžete, jen musíte opravdu chtít. 

Reklama